В Черкаській області скасували аварійні відключення електроенергії: важливі рекомендації для жителів
На Черкащині нарешті скасували аварійні відключення електроенергії. Згідно з рішенням НЕК «Укренерго», 15 жовтня з 09:13 по всій Черкаській області було припинено дію графіків аварійних відключень. Цю позитивну новину повідомили в пресслужбі АТ “Черкасиобленерго”.
Проте, незважаючи на зняття обмежень, енергетики закликають жителів області залишатися відповідальними та ощадливо споживати електроенергію. Важливо пам’ятати, що навантаження на енергосистему залишається на високому рівні. Тому, щоб уникнути перевантажень мережі, черкащан просять уважно контролювати використання енергоємних приладів та уникати одночасного вмикання кількох потужних пристроїв.
Реклама
Така обережність забезпечить стабільну роботу енергетичної системи і комфорт для всіх мешканців Черкащини. Будьмо відповідальними та дбаймо про енергетичну безпеку нашого регіону!




