Новини

На Черкащині офіцера затримали за жорстоке побиття солдата під час шикування

На Черкащині заступнику начальника штабу однієї з військових частин висунули підозру в перевищенні службових повноважень із застосуванням насильства.

В ході слідства з’ясувалося, що інцидент стався під час ранкового шикування. Між офіцером та його підлеглими виник раптовий конфлікт, в результаті якого він наказав п’ятьом військовослужбовцям стати на коліна. Потім він підійшов до одного з солдатів і завдав йому близько десяти ударів руками та ногами по голові та обличчю. Солдат із тілесними ушкодженнями був госпіталізований.

У наступний день слідчі затримали офіцера, відкривши кримінальне провадження за ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України — перевищення влади чи службових повноважень військовою службовою особою в умовах воєнного стану. За цим законом передбачено покарання до 12 років позбавлення волі.

Реклама

Суд вже обрав для підозрюваного запобіжний захід — тримання під вартою з правом внесення застави.

Також правоохоронці перевіряють можливу причетність офіцера до побиття ще двох військовослужбовців.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама