Новини

В Черкащині запровадили аварійні відключення електрики: що потрібно знати мешканцям

На Черкащині 22 жовтня з 07:55 введено в дію графіки аварійних відключень електроенергії за командою НЕК «Укренерго».

Черкасиобленерго закликає мешканців області з розумінням ставитися до ситуації та економно споживати електроенергію, особливо під час пікового навантаження.

Реклама

Енергетики наголошують, що вимкнення енергоємних приладів, використання електроприладів у різний час доби та мінімізація споживання можуть допомогти зменшити навантаження на мережу і уникнути подальших відключень.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама