Новини

Спів Братів спростували звинувачення у фіктивному працевлаштуванні для уникнення мобілізації

Рок-гурт “Спів Братів” відповів на звинувачення у фіктивному працевлаштуванні в Черкаській обласній філармонії через мобілізацію. Музиканти опублікували відеозвернення на своїй фейсбук-сторінці, у якому спростували цю інформацію.

Слідство стверджує, що учасники гурту зареєстровані на посадах артистів-вокалістів, проте фактично не виконували своїх обов’язків. В документах їм нараховували години роботи та заробітну плату, хоча музиканти не відвідували роботу. За даними правоохоронців, директор філармонії незаконно заволодів більше 1,4 млн грн бюджетних коштів, отримуючи зарплату на банківські картки, які йому надали музиканти.

У своєму зверненні музиканти наголосили, що дійсно працювали у філармонії, виступали на концертах та створювали творчі проєкти, включаючи кліпи, зняті на її сцені. Крім того, вони спростували інформацію про передачу коштів з благодійних концертів директору закладу, зазначивши, що не займаються збором грошей самостійно — цим займаються благодійні фонди або вони надходять безпосередньо військовим.

Реклама

Щодо відстрочки від мобілізації, учасники гурту підкреслили, що отримали її легально. Вони пояснили, що це дає їм можливість виступати на фронті, в госпіталях, а також брати участь у благодійних концертах на підтримку Збройних сил.

“Друзі, відстрочка – це не ухилення. Це важливо. Саме відстрочка дає нам можливість виступати на фронті, виступати в госпіталях для військових, виступати на благодійних концертах і збирати гроші на сили оборони. Ми хочемо подякувати усім, хто з нами. Ми віримо у себе, ми віримо у вас і ми віримо, що правда переможе”, — зазначили музиканти у відео.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама