Новини

На Черкащині знову вимкнули електрику: як це вплине на мешканців області?

На Черкащині знову вимкнули електрику: як це вплине на мешканців області?

У Черкаській області знову запроваджено аварійні відключення електроенергії. З 15 жовтня о 18:00 територія регіону опинилася під впливом графіків аварійних відключень, відомих як ГАВ. Цю інформацію підтвердила пресслужба АТ “Черкасиобленерго”.

Такі заходи були вжиті для стабілізації роботи енергосистеми України, яка наразі відчуває підвищене навантаження. Енергетики звертаються до жителів області з проханням поставитися до ситуації з розумінням і намагатися максимально економити електроенергію, особливо у вечірні години.

Реклама

Варто зазначити, що дотримання цих рекомендацій допоможе зберегти стабільність енергопостачання і підтримати роботи енергосистеми в цілому. Споживаючи електроенергію свідомо, кожен може зробити свій внесок у підтримку енергетичної стабільності регіону. Тож, дослухайтеся до порад та будьте свідомими споживачами.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама