П’ятеро черкащан, серед яких дитина, в лікарні з підозрою на харчове отруєння
У Черкасах стало відомо про випадок харчового отруєння: п’ятеро людей потрапили до лікарні. Як повідомила пресслужба Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб, усі постраждалі отримали госпіталізацію в Черкаську міську інфекційну лікарню через симптоми гострої кишкової інфекції. Серед них є і одна дитина.
Реклама
Хворі вказують, що погіршення їхнього самопочуття пов’язане з вживанням страв у одному з закладів громадського харчування Черкас. Наразі фахівці, спільно зі спеціалістами Держпродспоживслужби, проводять епідеміологічне розслідування. Тривають лабораторні та інструментальні дослідження, необхідні для встановлення причин та обставин інциденту. Про результати перевірки буде повідомлено додатково.
