Новини

Золотоноша відновлюється після ракетного удару: комунальники та волонтери на допомозі мешканцям

У Золотоноші активно тривають роботи з ліквідації наслідків ракетного удару, про що повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко.

Комунальні служби та волонтери вже другу добу поспіль допомагають мешканцям, чиє майно постраждало внаслідок атаки. Підтримка включає постачання будівельних матеріалів, таких як плівка, плити ОСБ та шифер. Працівники управління житлово-комунального господарства, служби благоустрою та добровольці активно надають фізичну допомогу людям, які не можуть самостійно закрити вибиті вікна і двері.

Реклама

Для підтримки постраждалих біля пошкодженого багатоквартирного будинку облаштували пункт обігріву ДСНС. Крім того, аби підтримати людей, задіяних у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також власників пошкоджених помешкань, на вогнищі готують гарячий борщ.

У Золотоніській громаді закликають усіх мешканців повідомляти про пошкодження майна, які стали наслідком ракетного удару, на гарячу лінію виконавчого комітету міської ради. Звернення приймаються за номером телефону (04737) 2-39-45.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама