Зеленський нагородив черкаських посадовців орденами за службу в умовах війни
На Черкащині президент України Володимир Зеленський нагородив двох посадовців орденами. Відповідно до указу, нагороди присвоєні за їх значний особистий внесок у розвиток державності та службу в умовах воєнного стану. Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня відзначено Олександра Василенка — голову Черкаської районної ради, а також Світлану Орел — Драбівського селищного голову Золотоніського району. Ці нагороди свідчать про їх вірність українському народу, самовіддану працю та вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування в часи війни.
