Водій Kia на швидкості зніс знаки у Золотоноші і втік з місця ДТП
У Золотоноші 22 лютого близько 15:00 сталася дорожньо-транспортна пригода в центрі міста. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Флоренко.
Водій автомобіля “Kia” рухався на великій швидкості і проїхав кільцеве перехрестя на перехресті вулиць Шевченка та Захисників України. Позашляховик пошкодив елемент регулювання дорожнього руху і зніс кілька дорожніх знаків. Водієві вдалось уникнути зіткнення з іншими автомобілями, які рухалися центральною вулицею, а також не наїхати на пішоходів.
Реклама
Після інциденту водій залишив місце пригоди, але правоохоронці швидко встановили його особу і затримали. На порушника складено адміністративні протоколи за статтями 122-4, 124 та 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Чоловіка перебрали до медичного закладу для перевірки на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
Управління житлово-комунального господарства готує розрахунок завданих збитків. Водій зобов’язаний буде відшкодувати суму збитків у судовому порядку.




