Вісім військових з Черкащини повернулися з полону в рамках масштабного обміну
Вісім українських військових з Черкащини повернулися додому в результаті чергового обміну полоненими. Про цю важливу подію повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Більшість із цих захисників перебували в російському полоні з 2022 року. Серед звільнених військових є капітан, офіцери, сержанти та солдати, які служили в Збройних силах України, Національній гвардії та Державній прикордонній службі.
Реклама
У рамках сьогоднішнього обміну до України повернулися 205 захисників. Цей обмін став першим етапом масштабної операції, що передбачає повернення 1000 осіб.
Наступними кроками для звільнених військових стануть реабілітація, відновлення і, звичайно, довгоочікувана зустріч з рідними.




