В Умані затримали іноземок за незаконне перебування: рекорди та штрафи для порушниць
У місті Умань викрили громадянку Узбекистану, яка незаконно перебувала в Україні більше року. Працівники Уманського відділу Центрально-південного міжрегіонального управління Державної міграційної служби виявили одразу двох іноземок, що порушили строки дозволеного перебування в Україні.
Одна з порушниць — громадянка Узбекистану, котра перевищила термін перебування на 440 днів. На неї склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та оштрафували на 3 400 гривень. Водночас прийняли рішення про примусове повернення жінки до країни походження або в третю країну, на що їй надали 30 днів для самостійного виїзду.
Реклама
Також зафіксували порушення щодо громадянки Ізраїлю, яка перевищила дозволений строк перебування в Україні на 5 днів. В міграційній службі зазначили, що це вже не перше подібне правопорушення з її боку — у 2025 році її також притягували до адміністративної відповідальності.
За повторне порушення на громадянку Ізраїлю склали протокол за частиною 3 статті 203 КУпАП, накладено штраф у розмірі 5 100 гривень та прийнято рішення про примусове повернення. Жінці надали 10 днів для самостійного виїзду з України.




