В Умані подружжя з Молдови оштрафували за порушення терміну перебування в Україні
У Умані двоє громадян Молдови були оштрафовані та зобов’язані покинути Україну через порушення міграційного законодавства. Працівники міграційної служби під час перевірки з’ясували, що подружжя перевищило дозволений термін перебування в країні на 29 днів.
Крім того, стало відомо, що чоловік раніше порушив правила дорожнього руху і не сплатив штраф, унаслідок чого на нього вже накладено заборону на в’їзд в Україну терміном на три роки. Обох іноземців притягнули до адміністративної відповідальності за виявлені правопорушення.
Реклама
Кожному з них призначили штраф у розмірі 3400 гривень, а також ухвалили рішення про примусове повернення. Подружжю надали добу для самостійного виїзду з території України.




