У Звенигородці молдаванина оштрафували за перевищення терміну перебування в Україні
У Звенигородці співробітники міграційної служби виявили 26-річного громадянина Республіки Молдова, який порушив умови перебування в Україні.
Як з’ясувалося під час перевірки, молдованин приїхав до України в листопаді 2025 року у приватних справах, але після завершення дозволеного терміну не залишив країну. Чоловік перевищив максимум 90 днів перебування, встановлений для громадян країн із безвізовим режимом, у межах 180 днів.
За це правопорушення на іноземця був складений адміністративний протокол, а також накладений штраф у розмірі 3400 гривень.
Реклама
Працівники міграційної служби також ухвалили рішення про примусове повернення чоловіка. Йому надано строк до 1 липня 2026 року для самостійного виїзду з території України.
До адміністративної відповідальності було притягнуто і українку, яка приймала гостя. За невжиття заходів для своєчасного виїзду чоловіка, її оштрафували на 850 гривень.




