У Смілянській громаді з 18 по 22 травня можливі відключення електроенергії
Частина Смілянської громади залишиться без електроенергії протягом кількох днів. Тимчасові відключення світла відбудуться з 18 по 22 травня, про що повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
Відключення електроенергії викликані проведенням планових робіт з технічного обслуговування електромереж. Перелік запланованих відключень доступний для ознайомлення.
Реклама
Енергетики зазначають, що ці роботи потрібні для забезпечення стабільного та надійного розподілу електроенергії. Як наслідок, у деяких районах громади можливі тимчасові перебої з електропостачанням.
Мешканців закликають заздалегідь враховувати можливі відключення та слідкувати за змінами в графіках, оскільки вони можуть коригуватися в залежності від ситуації в енергосистемі, погодних умов або ходу виконання робіт.




