У Шполі масово отруюють собак: поліція розпочала розслідування жорстокого поводження з тваринами
У Шполі триває розслідування випадків жорстокого поводження з тваринами на фоні численних повідомлень про масове отруєння собак у місті.
Місцева жителька Діана Дрозд повідомила про цей інцидент ще 3 травня. За її словами, жертвами отруєння стали як безпритульні, так і домашні собаки. Очевидці описують, як тварини гинули у тяжких судомах, від яких з’являлася піна та кров із рота.
Реклама
Речниця Головного управління Національної поліції в області Зоя Вовк підтвердила, що за фактом події слідчі Звенигородського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами.
У рамках досудового розслідування призначено кілька експертиз, і слідчі дії тривають.




