У Каневі закривають два дитсадки: що чекає на дітей та нові плани для приміщень?
У Каневі вирішили реорганізувати два дитячі садки через зменшення кількості дітей. Депутати міської ради проголосували за зміни в роботі дитсадків «Віночок» і «Білочка» 6 травня під час сесійного засідання. Основним мотивом стала недостатня наповнюваність закладів, а також необхідність ефективнішого витрачання бюджетних коштів.
За ухваленим рішенням, садок «Віночок» приєднають до закладу «Зайчик», а «Білочку» — до «Садка». У міській раді зазначили, що обидва заклади працюють із суттєвим недоукомплектуванням груп. Наприклад, у «Віночку» при розрахунковій місткості в 95 місць навчаються лише 47 дітей, а фактична середня відвідуваність становить всього 27 вихованців. У «Білочці», де місткість складає 135 місць, списковий склад — близько 60 дітей, але фактично відвідують заклад в середньому 33 дитини.
Реклама
Як стверджує міська влада, реорганізація дозволить заощадити близько 5 мільйонів гривень на комунальних послугах та енергоносіях. Відділ освіти запевнив, що діти перейдуть до інших закладів разом зі своїми вихователями, меблями та необхідним обладнанням для максимально комфортної адаптації. Також у громаді розглядають можливість використання вільних приміщень для соціальних потреб. Наприклад, у будівлі дитсадка «Віночок» планується створення реабілітаційного центру для українських військових.
