У Калинополі відкрили поліцейську станцію для підвищення безпеки громади
У Калинопільській територіальній громаді відкрили нову поліцейську станцію в рамках всеукраїнського проєкту «Поліцейський офіцер громади».
Службу на новій станції нестиме поліцейський офіцер громади сектору поліцейської діяльності №1 Звенигородського районного відділу поліції Богдан Цірик. Його завданням буде забезпечення публічної безпеки, профілактика правопорушень та активна взаємодія з місцевими жителями.
Влада і представники поліції відзначили, що відкриття станції допоможе оперативніше реагувати на проблеми, підвищить рівень безпеки в громаді та зміцнить довіру населення до правоохоронців.
Реклама
Богдан Цірик підкреслив, що робота офіцера громади полягає не лише в перебуванні в службовому приміщенні, а й у постійній присутності у населених пунктах, спілкуванні з громадою та реагуванні на виклики.
Для облаштування поліцейської станції за кошти місцевого бюджету було проведено ремонт приміщення, а також придбано меблі та необхідну оргтехніку.




