Новини

У Грищинцях церква без власника стала комунальною власністю громади

У селі Грищинці Черкаського району безхазяйну будівлю церкви передали у комунальну власність громади. Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Ця нерухомість має площу 110 квадратних метрів і оціночну вартість 1,6 мільйона гривень. Під час розгляду справи з’ясувалося, що будівля протягом тривалого часу не використовувалася, перебуваючи у задовільному стані, і не мала власника.

Реклама

Об’єкт був взятий на облік як безхазяйне майно 1 березня 2024 року, а Бобрицька сільська рада оприлюднила відповідне повідомлення в засобах масової інформації. Протягом року жодна фізична чи юридична особа не заявила про право власності на приміщення.

Суд, врахувавши дотримання всіх необхідних процедур, задовольнив заяву прокуратури. Тепер будівля церкви офіційно належить Бобрицькій сільській раді.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама