Новини

У Черкаській області запровадили аварійні відключення електроенергії через кризу

У Черкаській області введені аварійні графіки відключення електроенергії.

У зв’язку з наслідками нещодавніх масованих ракетних і дронових атак, 9 грудня з 14:55 по всій Черкаській області почали діяти графіки аварійних відключень (ГАВ). Це рішення ухвалене за розпорядженням НЕК «Укренерго».

Реклама

Додатково, в області продовжують діяти графіки погодинних відключень (ГПВ). Енергетики закликають мешканців з розумінням поставитися до цих вимушених заходів, спрямованих на збереження стабільної роботи енергосистеми України.

Спеціалісти підкреслюють, що в цей день необхідно максимально ощадливо використовувати електроенергію, аби зменшити навантаження на мережу та уникнути подальших обмежень.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама