У Черкаській області стартували аварійні відключення світла: що слід знати мешканцям
У Черкаській області запровадили аварійні графіки відключення електроенергії. Сьогодні, 20 листопада, з 14:55 розпочалися графіки аварійних відключень (ГАВ). Відповідне рішення прийнято за розпорядженням НЕК «Укренерго» через наслідки нещодавніх масованих ракетних і дронових атак на енергетичну інфраструктуру.
Реклама
Крім того, в регіоні продовжують діяти графіки погодинних відключень (ГПВ). Енергетики в Черкащині закликають мешканців з розумінням ставитися до вимушених обмежень, оскільки вони спрямовані на стабілізацію та збереження енергосистеми України.




