Новини

У Черкасах встановлюють новий кіоск, попри заборону на будівництво: що далі?

У Черкасах, на перехресті вулиці Смілянська та Вернигори, 25 вересня розпочали роботи з встановлення нового кіоску. Це відбувається на фоні нібито оголошеного мораторію на будівництво подібних споруд у місті.

Цікаво, що новий кіоск з’явиться на місці, де раніше була облаштована клумба. Згідно з документами підрядної організації, в даний момент проводиться водопостачання для майбутнього торгового об’єкта. Паспорт прив’язки на розміщення кіоску було видано ще наприкінці 2024 року.

Цей випадок став черговим прикладом встановлення кіоску попри існуючу заборону на таке будівництво. На цей раз об’єкт встановлюється в рамках обміну ділянками. Таким чином, власник отримав право на встановлення нової конструкції в іншому місці замість тієї, що була демонтована.

Реклама

На місці подій працюють представники екологічної інспекції, які обговорюють питання збереження багаторічних насаджень на ділянці. Попри їх запевнення, що видалення цих рослин заборонено, представники організації, що проводить роботи, стверджують, що насадження повинні бути зрізані.

Таким чином, ситуація на перехресті вулиць Смілянська та Вернигори викликає жваве обговорення серед місцевих мешканців і активістів, які стежать за змінами в своєму рідному місті. Це питання не лише про новий кіоск, а й про баланс між розвитком інфраструктури та збереженням зелених зон. Чи вдасться зберегти природу при розширенні торгівлі? Час покаже.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама