У Черкасах встановлять камери для контролю пасажиропотоку в громадському транспорті
В черкаському громадському транспорті планують встановити камери для відеоконтролю пасажиропотоку.
Виконавчий комітет затвердив проєкт рішення “Про затвердження Програми розвитку пасажирських перевезень м. Черкаси на 2026–2030 роки”.
Реклама
Директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко повідомив, що програма охоплює розвиток всіх видів міських перевезень — від електротранспорту до автобусних маршрутів. Одним із ключових нововведень стане впровадження системи відеоконтролю пасажиропотоку, яка дозволить отримувати об’єктивні дані не лише з електронної валідації, а й точніше визначати справедливу вартість проїзду.
Програма також передбачає збільшення фінансування електротранспорту для обслуговування кредиту, що був отриманий на оновлення тролейбусного парку. Для модернізації тролейбусного господарства Черкаси залучили кредит Європейського банку реконструкції та розвитку на 16 мільйонів євро та отримали грант у 4 мільйони євро (близько 200 мільйонів гривень), який не потребує повернення.




