Новини

У Черкасах вшанували пам’ять загиблих героїв: Богдана Білика та Сергія Покотила

У Черкасах відбулося прощання з загиблими героями – матросом Богданом Біликом та молодшим сержантом Сергієм Покотилом. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Богдан Білик бачив світло на Черкащині. Він закінчив Черкаську загальноосвітню школу №8, після чого вирішив навчатися у Черкаському політехнічному технікумі за спеціальністю «технік-електрик». Після отримання освіти Богдан працював електриком на підприємствах «Порив» і «Київська будівельна компанія». З початком повномасштабного вторгнення він став на захист України, проходячи службу на посаді стрільця-санітара десантно-штурмового відділення. Вірний військовій присязі і своєму народові, Богдан загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

Реклама

Сергій Покотило, хоч і родом з міста Жовті Води, вважає Черкаси своїм другим домом. Він закінчив Черкаську загальноосвітню школу №27, а потім здобув фах технолога приготування їжі в Черкаському комерційному технікумі. Після цього Сергій отримав вищу освіту в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. Під час служби він обіймав посаду командира відділення автомобільного взводу. На жаль, його життя трагічно обірвалося через важку хворобу.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама