У Черкасах відкрили сучасне хірургічне відділення з новими можливостями для пацієнтів
У Черкасах урочисто відкрили друге хірургічне відділення КНП “Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги” після капітального ремонту, який тривав майже два роки. Тепер це сучасний та функціональний простір, який відповідає всім медичним стандартам та потребам пацієнтів і медичних працівників.
У відділенні було оновлено планування, створено інклюзивний простір, а також впроваджено сучасні перев’язочні та комфортні палати. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що тут сформували середовище, в якому лікарі можуть зручно працювати, а пацієнти — відчувати себе впевненіше.
Реклама
За минулий рік у цьому відділенні пролікували 1,1 тисячі пацієнтів та виконали понад тисячу операцій. Одним з важливих напрямків стало лікування ускладнень цукрового діабету. Зокрема, 137 пацієнтів із діабетичною стопою та іншими патологіями отримали необхідну допомогу, і в більшості випадків медикам вдалося зберегти кінцівки.




