У Черкасах пропонують створити таємну комісію для перевірки роботи кондукторів у транспорті
У Черкасах виникла пропозиція створити таємну комісію, що займатиметься перевіркою якості обслуговування в громадському транспорті, зокрема зверне увагу на роботу кондукторів на автобусних маршрутах.
Зросла кількість конфліктів між пасажирами та працівниками транспорту, які виникають через проблеми з валідаторами. Ситуації, коли оплата проїзду через термінал не проходить, стають все більш поширеними. А замість підтримки, кондуктори реагують на прохання дати час для роз’яснень агресією.
“Спитати нічого не можна, не проходить оплата — кондуктор навіть не слухає, кричить, щоб виходили з автобуса. Коли кажеш, що зараз дзвонитимеш у ‘Смарт-тікет’, вони не чують, нервують і тільки загрожують”, — так описує ситуацію один із пасажирів у зверненні.
У петиції міститься кілька чітких вимог до міської влади:
– Створити таємну комісію, яка перевірятиме поведінку кондукторів, їх ставлення до пасажирів та співпрацю в технічних питаннях.
Реклама
– Запровадити офіційну сторінку для подачі скарг на водіїв і кондукторів.
– Запровадити систему штрафів або звільнень для тих працівників, які проявляють неетичну або грубу поведінку.
– Мотивувати кондукторів до роботи з валідаторами шляхом доплат або премій.
– Забезпечити можливість видачі паперових квитків валідаторами, щоб уникнути конфліктних ситуацій.
Пропозиції, викладені в петиції, є відображенням реальних проблем, з якими стикаються черкащани, і покликані забезпечити комфорт і повагу у громадському транспорті. Жителі міста сподіваються, що їхні голоси будуть почуті, і ситуація з обслуговуванням покращиться.
