У Черкасах медики борються за життя двох постраждалих після атаки на Смілянщину
У Черкасах триває боротьба за здоров’я двох постраждалих після ворожої атаки на Смілянську громаду. Постраждалих госпіталізували до Черкаської обласної лікарні.
Директор лікарні Віталій Шило повідомив, що нині пацієнти знаходяться під цілодобовим наглядом медичних працівників.
Реклама
Для надання допомоги постраждалим створено мультидисциплінарну команду, до якої входять анестезіологи, травматологи, хірурги та інші спеціалісти. Лікарі вживають усіх необхідних заходів для стабілізації стану пацієнтів.
Один з постраждалих зазнав акубаротравми легкого ступеня, тоді як інший має проникаюче осколкове поранення скроневої ділянки і перебуває у стані середньої тяжкості. Чоловік при свідомості.




