Новини

У Черкасах екс-директор полікліники підозрюється у розкраданні понад 2,5 млн грн з бюджету

У Черкасах разразилася гучна справа: колишнього директора міської поліклініки підозрюють у завданні серйозної шкоди бюджету — на понад 2,5 мільйона гривень. Цей посадовець опинився під підозрою за зловживання службовим становищем, уклавши спірний договір з товариством на придбання медичного обладнання за завищеними цінами.

За інформацією правоохоронців, на основі цього договору комунальне некомерційне підприємство перерахувало чималу суму з бюджетних коштів на рахунок продавця. В результаті проведених експертиз стало відомо, що завдана шкода сягає понад 2,5 мільйона гривень.

Реклама

Ця ситуація викликає стурбованість не тільки серед медичних працівників, але й у суспільстві в цілому, адже йдеться про використання державних коштів, які мали б бути направлені на покращення медичних послуг для населення. Далі буде проведене розслідування, і сподіваємось, що справедливість буде відновлена.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама