Не вмикайте енергоємні прилади одразу: поради енергетиків для черкасців
У Черкасах обленерго закликає жителів бути обережними зі споживанням електроенергії після відновлення подачі світла. Головний інженер ВСП «Черкаські міські енергетичні мережі» Віктор Антонюк пояснив, чому це так важливо.
“В умовах наднизьких температур, а також поганої погоди і виконання графіків погодинних відключень, ми маємо дуже неприємну картину: лінії перевантажуються, обладнання не витримує. Тому ми кожен день в аварійному режимі відновлюємо те обладнання, яке пошкодилося. Багато часу витрачається на його відновлення”, – зазначив він.
Реклама
Антонюк закликав жителів Черкаської територіальної громади: “При включенні електроенергії, будь ласка, не вмикайте одразу енергоємні прилади, щоб мережа стабілізувалася. Тоді можна по черзі давати роботу пральним машинкам, нагрівальним приладам”.
Він також підкреслив, що у випадку, коли електроенергія подається на дуже короткий термін, раціональніше використовувати її. “Якщо ви будете виконувати такі поради, ми будемо більше зі світлом як споживачі, і нам, енергетикам, буде легше”, – додав Антонюк.




