Новини

На Звенигородщині посадовця навчального закладу судитимуть за хабарництво та зловживання впливом

На Звенигородщині розпочинається судовий процес проти посадовця освітнього закладу, якого звинувачують у хабарництві та зловживанні впливом. В обвинувальному акті йдеться про завідувача відділення одного з місцевих навчальних закладів, якого звинувачують у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.

Згідно з інформацією, посадовець у період з жовтня 2024 по січень 2025 року за 5 тисяч гривень обіцяв посприяти щасливому вступу громадянина до іншого навчального закладу, спираючись на свої зв’язки і вплив на відповідальних осіб. А в грудні 2024 року він отримав ще 2400 гривень від жінки за обіцянку не відраховувати її сина з навчального закладу та забезпечити успішне складання іспитів.

Реклама

На час досудового розслідування суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 242 240 гривень. Зазначена сума вже була сплачена обвинуваченим.

Ця справа викликала значний резонанс у суспільстві та підкреслює проблему хабарництва в освітній системі. Сподіваємося, що суд ухвалить справедливе рішення, яке стане застереженням для інших потенційних правопорушників.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама