Новини

На Уманщині увічнили пам’ять полеглих героїв та вшанували зниклого захисника

На Уманщині відбулося відкриття світлин на Алеї Слави, присвячене полеглим захисникам. У селі Верхнячка Уманського району вшанували пам’ять героїв, які віддали свої життя за Україну, встановивши меморіал з портретами шістьох воїнів: Юрія Симоника, Костянтина Довганя, Олексія Татарченка, Олександра Підліснюка, Віталія Бойка та Євгенія Тарноруцького.

Реклама

Під час урочистостей присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання, а також поклали квіти до Алеї Слави. Крім того, начальник Уманської районної військової адміністрації Ігор Миклащук вручив родині захисника Олександра Локайчука державну нагороду – відзнаку Президента України «За оборону України». Військовий наразі вважається зниклим безвісти.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама