На Уманщині інженер ремонту завдав Україні збитків на понад 200 тисяч гривень
На Уманщині через службову недбалість інженер завдав збитків державі на понад 200 тисяч гривень. Обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду вже скеровано до суду. Його звинувачують у службовій недбалості під час капітального ремонту покрівлі в одному з державних навчальних закладів Уманського району.
З’ясувалося, що під час ремонту до актів приймання вносилися недостовірні дані щодо фактичних обсягів виконаних робіт. Завдяки цим фальсифікованим документам підрядна організація отримала бюджетні кошти за роботи, які або не були виконані в повному обсязі, або зовсім не проводилися.
Реклама
Внаслідок таких дій державі завдано збитків на суму понад 211 тисяч гривень. Правоохоронці встановили, що інженер підписав акти виконаних робіт без належної перевірки їхньої якості та обсягів, неналежно виконуючи свої службові обов’язки. Зараз обвинувальний акт перебуває на розгляді в суді.
