Новини

На Митниці хочуть побудувати майданчик для вигулу собак: чи стане це вирішенням проблеми?

У мікрорайоні “Митниця” черкащанка Руслана Бортникова пропонує облаштувати майданчик для вигулу собак. Вона зареєструвала відповідну петицію на сайті міської ради, в якій йдеться про ділянку біля тенісного корту за адресою вулиця Героїв Дніпра, 51.

«Нині у районі проживає велика кількість власників домашніх тварин, однак відсутнє спеціально облаштоване місце для безпечного вигулу собак. Через це мешканці змушені вигулювати тварин у дворах, на дитячих майданчиках та зелених зонах, що часто викликає конфлікти між жителями», – зазначає авторка петиції.

Реклама

У документі сказано, що створення окремого майданчика дозволить забезпечити комфортний та безпечний вигул собак, зменшити кількість конфліктів між мешканцями, створити сучасний простір для відповідального утримання домашніх тварин і покращити благоустрій району Митниця.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама