Новини

На Черкащині зафіксовано спалах кишкових інфекцій: хворіють тисячі населення

На Черкащині за минулий тиждень, з 15 по 21 червня 2026 року, зафіксували 68 випадків гострих кишкових інфекцій.

У Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб повідомили, що найбільше хворих виявили у Черкаському районі — 47 осіб. На Уманщині та в Звенигородському районі зареєстрували по вісім випадків, а в Золотоніському районі — п’ять.

Реклама

У структурі захворюваності 75% становили гастроентероколіти невстановленої етіології, 16,18% — гастроентероколіти встановленої етіології, тоді як 8,82% випадків припадало на сальмонельоз.

Спорадичні випадки сальмонельозу зафіксували в Шполянській, Новодмитрівській, Канівській, Ротмистрівській та Черкаській громадах. Один випадок ротавірусної інфекції зареєстрували в Паланській територіальній громаді.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама