На Черкащині скасували аварійні відключення: діють лише погодинні графіки електрики
На Черкащині ліквідовано аварійні відключення: діють лише погодинні графіки.
Сьогодні, 20 листопада, о 17:15 за вказівкою НЕК “Укренерго” в Черкаській області скасували графіки аварійних відключень електроенергії.
Про це повідомили в пресслужбі АТ “Черкасиобленерго”.
Реклама
Зараз в регіоні продовжують діяти погодинні графіки відключень, згідно з якими електроенергія буде подаватися.
Енергетики наголошують на важливості економного споживання електроенергії. Жителів області закликають уважно ставитися до використання енергоємних пристроїв і уникати одночасного ввімкнення кількох потужних пристроїв.
