Новини

На Черкащині посадовець накрав на видобутку граніту понад 42 млн грн

В Черкаській області посадовця державного підприємства підозрюють у незаконному видобутку граніту, завдавши державі збитків на суму понад 42 млн грн. Слідчі оголосили підозру 54-річному чоловіку, якого підозрюють в організації видобутку граніту без спеціального дозволу на користування надрами.

Згідно з даними слідства, у період з березня 2019 року по вересень 2024 року, використовуючи своє службове становище та знання в галузі експлуатації родовищ корисних копалин, фігурант організував видобування граніту поза законодавчими рамками.

Реклама

Наразі чоловіку повідомлено про підозру відповідно до частини 4 статті 240 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває, і правоохоронці продовжують встановлювати усі обставини справи.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама