Новини

На Черкащині колишнього лісівника підозрюють у незаконній вирубці дерев та збитках державі

На Черкащині колишнього посадовця лісгоспу підозрюють у службовій недбалості. Правоохоронці оголосили підозру екс-начальнику відділу лісового господарства, який у період з лютого по травень 2024 року відповідав за відведення лісової ділянки в Черкаському районі для проведення суцільної санітарної рубки.

Під час встановлення меж цієї території посадовець допустив порушення, частково перенісши межі на сусідню ділянку. Внаслідок цього площа незаконно відведеної для рубки території збільшилася на 0,3 гектара. Своїми діями він спричинив безпідставне відведення під вирубку 81 дерева різних порід, серед яких сосна, дуб, граб, береза та клен.

Реклама

За даними правоохоронців, на вирубку цих дерев не були видані необхідні дозвільні документи. За попередніми підрахунками, завдані державі збитки перевищують 832 тисячі гривень. Наразі триває досудове розслідування.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама