На Черкащині двоє чоловіків побили пенсіонерку та вкрали її телефон, втекли з місця злочину
На Черкащині двоє чоловіків напали та пограбували 86-річну пенсіонерку. Інцидент стався 25 травня близько 18:00 у селі Домантове Золотоніського району. Зловмисники увірвалися до будинку літньої жінки, застосувавши фізичну силу побили її та викрали мобільний телефон, після чого втекли з місця події.
Правоохоронці оперативно розпочали розшукові заходи. Слідчо-оперативна група та криміналісти обстежили місце скоєння злочину й зібрали важливі речові докази. До пошуків також залучили кінолога зі службовим собакою, який допоміг виявити схований ніж, що був вилучений і направлений на експертизу.
Реклама
Оперативники паралельно перевіряли осіб, схильних до вчинення злочинів, опитували місцевих мешканців та відпрацьовували підозрілих громадян. Завдяки цим зусиллям поліцейські встановили двох підозрюваних — місцевих жителів, яким по 31 року. Обох затримали, і їм було повідомлено про підозру за частиною 4 статті 187 Кримінального кодексу України — розбій. Суд визначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.




