Екс-прокурора Черкащини підозрюють у зловживанні влади та розголошенні секретів слідства
Колишньому першому заступнику керівника однієї з окружних прокуратур Черкаської області оголошено про підозру. Його звинувачують у зловживанні впливом та розголошенні даних досудового розслідування згідно з відповідними статтями кримінального кодексу.
Слідство встановило, що ексслужбовець, скориставшись своїми особистими зв’язками у правоохоронній системі, намагався переконати слідчого з іншого району зареєструвати кримінальне провадження на користь свого знайомого. У рамках цього провадження він ініціював проведення низки слідчих дій, включаючи допити та виїмки документів.
Пізніше прокурор передав інформацію, отриману в ході розслідування, третій особі, що фактично призвело до розголошення конфіденційних даних. За це він отримав неправомірну вигоду.
Реклама
Дії колишнього прокурора явно свідчили про його наміри задовольнити інтереси приватної особи та незаконно збагачуватися, зловживаючи своїм службовим положенням.
Відносно підозрюваного вже подано клопотання до суду про обрання запобіжного заходу. Справа набирає обертів, адже зловживання службовим становищем викликає значний суспільний резонанс і ставить під питання етику державних службовців. Залишалося лише чекати на рішення суду, яке визначить подальшу долю цього ексслужбовця.
