Новини

Директорів на Черкащині судитимуть за крадіжку 745 тисяч гривень з бюджету освіти

На Черкащині до суду скерували обвинувальний акт проти двох директорів комерційного товариства, які підозрюються у привласненні понад 700 тисяч гривень бюджетних коштів. Обвинувачені звинувачуються у підробці документів та незаконному заволодінні коштами під час виконання ремонтних робіт у закладі вищої освіти.

За даними слідства, у 2024 році посадовці здійснювали капітальний ремонт приміщень вищого навчального закладу, вносячи недостовірні відомості до актів виконаних робіт. Загальна сума завищених витрат становила 745 тисяч гривень.

Реклама

Слідство вважає, що дії директорів стали причиною безпідставного заволодіння бюджетними коштами. Наразі подальшу долю справи вирішуватиме суд.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама