Діти на Черкащині отруїлися грибами: два випадки небезпечних наслідків
На Черкащині виявили два нові випадки отруєння дикорослими грибами серед дітей.
Перший випадок стався 17 листопада у селі Моринці Звенигородського району. Семирічна дівчинка отримала отруєння після вживання відварених і смажених опеньків, зібраних у Моринському лісі. Дитину у стані середньої важкості спершу доставили до Звенигородської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, а згодом перевели до Черкаської обласної дитячої лікарні.
Реклама
Другий випадок був зафіксований 15 листопада у селищі Лисянка. Дев’ятирічна дівчинка вжила тушковані з картоплею опеньки, зібрані біля селища. Її також госпіталізували до Звенигородської лікарні інтенсивного лікування, де вона перебуває у стані середньої важкості.




