Депутатка Надія Івашкова залишає посаду в Інституті розвитку Черкас: чому це сталося?
Депутатка Черкаської міської ради Надія Івашкова повідомила про своє рішення залишити посаду в комунальному підприємстві “Інститут розвитку міста та цифрової трансформації”.
На своїй сторінці у фейсбуці вона з вдячністю та деяким сумом написала: “Наступного тижня у мене буде останній робочий день у КП “Інститут розвитку міста та цифрової трансформації” Черкаської міськради”.
Реклама
Івашкова підкреслила, що рішення не продовжувати контракт було ухвалене не без особистих причин. Це стало важливим кроком у її житті та професійній кар’єрі.
Хоча це прощання стало неочікуваним для багатьох, депутка залишає за собою спогади про результати своєї роботи та внесок у розвиток міста. Не сумніваємося, що нові горизонти принесуть ще більші можливості для розвитку та реалізації її планів у майбутньому.
