Чоловік на Черкащині вперше отримав паспорт України через суд після втрати документа
На Черкащині чоловік вперше отримав паспорт громадянина України через суд. 49-річний Роман Володимирович став власником ID-картки, що підтверджує його громадянство. Раніше у нього був лише паспорт громадянина колишнього СРСР зразка 1974 року, який, на жаль, втратився.
Роман народився та до 2013 року проживав в Автономній Республіці Крим, де й отримав свій старий паспорт. Однак, після його втрати в архівах міграційної служби не залишилося даних для ідентифікації особи. Відсутні були заяви, облікові записи та реєстраційні відомості.
Реклама
Зважаючи на неможливість відновлення документів традиційним способом, чоловік змушений був звернутися до суду. В результаті розгляду справи та на підставі свідоцтва про народження, суд встановив його особу. Після цього працівники міграційної служби оформили Роману ID-картку громадянина України.




