Черкаський кардіохірург став членом Національного трансплантологічного комітету України
Завідувач відділення серцево-судинної хірургії Черкаського обласного кардіологічного центру Олег Журба став членом Національного трансплантологічного комітету при Міністерстві охорони здоров’я України. Цей комітет було створено відповідно до наказу МОЗ від 24 жовтня і функціонуватиме як постійний дорадчий орган, який об’єднує провідних фахівців для розвитку системи трансплантації в Україні.
Серед основних завдань комітету – надання професійних рекомендацій щодо реалізації державної політики у сфері трансплантації анатомічних матеріалів; участь у формуванні підходів до трансплантаційної діяльності; оцінка екстреності трансплантації для реципієнтів; а також розгляд клінічних, технічних і етичних питань в галузі трансплантології на державному та регіональному рівнях.
Реклама
Ця ініціатива має велике значення для покращення медицини в Україні, зокрема для жителів Черкас та області.
