Черкаська міська рада планує взяти під опіку ліцей “Перспектива” для його розвитку
Черкаська міська рада виявила бажання взяти на себе опіку над ліцеєм “Перспектива”. Влітку минулого року було надано згоду на передачу ліцею у комунальну власність громади та його включення до мережі закладів загальної середньої освіти Черкас. Також було розроблено кілька концепцій подальшого розвитку закладу.
Про це стало відомо під час зустрічі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з профільною заступницею Анастасією Чубіною та батьками учнів ліцею.
Реклама
Наступним кроком мало стати ухвалення рішення засновника – Черкаської обласної ради. Проте це питання не було винесене на порядок денний і не отримало необхідного голосування.
Міська рада Черкас підтвердила готовність до подальшого конструктивного діалогу і зазначила, що у разі передачі ліцею місто має можливість забезпечити високий рівень функціонування та розвитку навчального закладу, дотримуючись принципу безперервності освітнього процесу.




