Черкаська лікарня втратила 2 млн грн через недбалість у закупівлях медобладнання
Черкаська лікарня зазнала втрат майже на 2 мільйони гривень через недбалість під час закупівель. За цим фактом до суду скеровано обвинувальний акт щодо фахівця з публічних закупівель однієї з лікарень міста. Посадовець, який брав участь у складі тендерного комітету та робочої групи медичного закладу, не провів аналіз ринкової вартості медичного обладнання під час проведення торгів. Відтак, переможцем закупівель стало лише одне підприємство, без жодної конкуренції з інших пропозицій. У результаті, з цим підприємцем уклали договір, а обладнання було придбано за значно завищеними цінами. Дії посадовця призвели до збитків лікарні на приблизно 2 мільйони гривень. Якщо його вину буде доведено, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від двох до п’яти років з можливістю заборони займати певні посади до трьох років та штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.




