Новини

Черкащина передала військовим нові генератори та зарядні станції на 5,5 млн грн

Черкащина передала військовим нову партію енергетичного обладнання. У Черкаській області триває реалізація складових Комплексного плану стійкості регіону, при цьому посилюється енергетична підтримка українських захисників.

Начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець повідомив, що два військові підрозділи сьогодні отримали чергову допомогу — генератори та зарядні станції загальною вартістю близько 5,5 млн грн. Це обладнання було придбано в рамках обласної програми територіальної оборони.

Реклама

У регіоні підкреслюють, що підтримка Збройних Сил України організована спільно з громадами, партнерами та соціально відповідальним бізнесом. Наразі вже готується наступна партія допомоги, що відповідає потребам військових підрозділів.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама