Новини

Черкащина і інші області без світла через обстріли: енергетики працюють на відновлення

У Черкаській області розпочалися відключення електроенергії через обстріли.

Внаслідок атак на енергетичні об’єкти, частина споживачів у Києві, а також у Київській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській та Черкаській областях тимчасово залишилась без електропостачання.

Реклама

На жаль, під час ворожого обстрілу в столиці було пошкоджено виробничий майданчик і інфраструктуру енергетичного підприємства. Двоє енергетиків отримали поранення і вже потрапили до лікарні, де їм надається необхідна медична допомога.

Енергетики працюють у посиленому режимі, аби якомога швидше відновити електропостачання для всіх абонентів. Відновлювальні роботи ведуться цілодобово.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама