Черкащанка виступила проти підвищення тарифу на проїзд в тролейбусах до 20 грн
У Черкасах активно виступають проти підвищення вартості проїзду в тролейбусах до 20 грн. Місцева жителька Марія Зозулева ініціювала петицію, що має на меті завадити збільшенню ціни з 13 до 20 грн. Вона зазначає, що, за даними, мінімальна зарплата в Україні до 01.01.2026 становила 6160 грн, а з цього дня зросла до 6658 грн, що є всього лише 8,1% підвищення. При цьому вартість проїзду в тролейбусах зростає на майже 54%.
“Для багатьох це не просто кілька гривень, а щоденні витрати, які відчутно б’ють по кишені. Особливо зважаючи на те, що тролейбуси не покривають усі райони міста. Людям часто доводиться пересідати на автобуси, що ще більше ускладнює щоденні витрати”, – зазначає Зозулева.
Реклама
Вона також підкреслює, що комунальний транспорт фінансується не лише за рахунок оплати проїзду, а й з міського бюджету, який формують податки жителів. Таким чином, місцеві мешканці вже роблять свій внесок у підтримку транспорту.
Варто згадати, що члени виконавчого комітету Черкаської міської ради вже проголосували за запуск регуляторної процедури підвищення тарифу на проїзд у тролейбусах до 20 грн.




