Новини

Анатолій Підгорний знову подав заяву на складання повноважень у Черкаській облраді

Голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний 8 вересня вдруге подав заяву про складання повноважень, як депутата, так і очільника ради. Цю інформацію підтвердили в обласній раді.

Уже під час сесії 5 вересня депутати голосували за першу заяву Анатолія Підгорного, але не вистачило голосів для її підтримки. Таким чином, він продовжує виконувати свої обов’язки, залишаючись на посаді. Аналогічно, колеги не підтримали й прохання заступника Анатолія Підгорного, Михайла Мушієка.

Реклама

Тепер, коли голова ради подав заяву повторно, необхідно буде зібрати сесію, на якій знову розглянуть ці важливі питання. У обласній раді зазначили, що поки що дата майбутнього засідання не визначена.

Ця ситуація викликає значний інтерес у громадськості, адже майбутні рішення можуть суттєво вплинути на політичну ситуацію в області. Тож, чи погодяться депутати цього разу на зміни? Час покаже, коли відбудеться наступне засідання.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама