Новини

Лише 20% черкаських пасажирів платять за проїзд: що це означає для тролейбусів?

Сергій Отрешко повідомив про стан справ з оплатою проїзду у тролейбусах Черкас. Комунальне підприємство “Черкасиелектротранс” щомісячно перевозить близько одного мільйона пасажирів, проте лише 200 тисяч з них оплачують проїзд. Він зауважив, що якби всі пасажири у Черкасах оплачували проїзд по 13 гривень, тролейбусний парк міг би заробляти 13 мільйонів гривень на місяць замість нинішніх 3 мільйонів. За його словами, це дозволило б міській владі краще фінансувати оновлення тролейбусів.

Реклама

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама